رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از آغاز واگذاری زمین در شهرک صنعتی شهریار به مساحت 408 هکتار با پیش‌بینی استقرار بيش از500 واحد تولیدی و ایجاد اشتغالي بالغ بر 10هزار نفر در غرب استان تهران خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرك‌های صنعتی تهران، شاهپور قنبري با اعلام اين خبر اظهار كرد: شهرک صنعتی شهریار به مساحت 408 هکتار احداث گرديده كه در فازاول 74 هكتار زمين صنعتي آماده واگذاري به متقاضيان مي باشد
وي با اشاره به اینکه با بهره برداري از اين شهرک استقراربيش از 500 واحد تولیدی در این مكان پیش‌بینی می‌شود، ابراز اميدواري كرد: اشتغال پايداربالغ بر 10هزار نفر را شاهد باشيم كه اين ميزان اشتغال تاثير بسزاي در منطقه خواهد داشت.


رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با اشاره به توانمندی‌های اقتصادی و صنعتی موجود در شهرستان شهریار افزود: با راه‌اندازی این شهرک صنعتی،كمك بزرگي به ساماندهي صنايع و صنوف توليدي استان تهران و به‌ویژه شهرستان شهریار صورت مي گيرد.
قنبري با اشاره به لزوم ایجاد اشتغال در جامعه بیان کرد: مهمترین دلیل راه‌اندازی شهرک صنعتی شهریار بعد از توسعه صنعت و تولید، ایجاد اشتغال است و با تحقق این امر، جمع کثیری از جوانان جویای شغل منطقه، به‌کارگیری می‌شوند.
وي با اشاره به لزوم سرمایه‌گذاری در حوزه تولید تصریح کرد: با راه‌اندازی شهرک صنعتی شهریار، صنایع غرب استان تهران به‌خوبی ساماندهی می‌شوند و زمینه حضور سرمایه‌گذاران اقتصادی نیز به‌ وجود خواهد آمد.
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران به امکانات ارائه شده به شهرک صنعتی شهریار اشاره کرد و گفت:فاز اولزير ساخت هاي از قبيل آب و برق به‌طور کامل به این شهرک اختصاص یافته است و آماده واگذاري به متقاضیان مي باشد.
قنبري در پایان خاطرنشان کرد: تا کنون برای ايجاد خدمات زيربنايي شهرک صنعتی شهریار بالغ بر 3ميليارد تومان هزینه شده است.
شايان ذكر است با توجه به مكان استقرار شهرك صنعتي شهريارغرب استان تهران، استقبال مناسبي از سوي متقاضيان حوزه صنعت وتوليد براي استقرارصورت گرفته است

آئین نامه، بخشنامه و اطلاعیه ها

وزارت صنعت و معدن

بانک و بیمه

سازمان غذا و دارو

پمرک جمهوری اسلامی

سازمان مالیات

شرکت شهرکهای صنعتی

سازمان استاندارد